POINT SKEMA TOYOTA TRIAL CUP 2004. 
STANDARD KLASSEN
Start NR. Førens navn. 1.AFD 2.AFD 3.AFD 4.AFD FINAL 3 BEDST PLADS
S 1 Klaus Karm 10 17 15 14 7 46 4
S 2 Kristian Lavesson (s) 15 14 17 20 14 52 3
S 3 Knud Erik Kragh 11 15 14 12 10 41 5
S 4 Karsten Svenningsen 8 12 11 17 12 41 5
S 5 Kresten Knudsen 12 13 ### ### ### ### ###
S 6 Jon Mørk 9 11 ### ### ### ### ###
S 7 Thomas frit Andersen 5 ### ### ### ### ### ###
S 8 Torben Olsen 17 20 ### ### 20 57 1
S 9 Søren Poulsen 13 10 ### ### ### ### ###
S 10 Ulf Drakenheim     (s) 20 7 20 15 15 55 2
S 11 Mogens Kristiansen 14 8 ### ### ### ### ###
S 12  Karsten Krog 6 ### ### ### ### ### ###
S 13 Mikkel Kristiansen 7 ### 13 ### ### ### ###
S 14 Klaus Kristiansen 2 ### 12 13 6 31 7
S 15  Åge Poulsen 4 9 ### ### 11 24 9
S 16 Jørgen Dyrberg 3 ### ### ### ### ### ###
S 17 Lars Seidenfaden ### ### 9 ### ### ### ###
S18 Torsten Oschischnig ### ### 10 11 9 30 8
S19 Jonny Bisgaard ### ### ### ### 8 ### ###
S20 Rene Petersen ### ### ### ### 17 ### ###
S21 Palle Busk Jensen ### ### ### ### 13 ### ###
MODIFICERET KLASSEN
Start NR. Førens navn. 1.AFD 2.AFD 3.AFD 4.AFD FINAL 3 BEDST PLADS
M 1 Frits Søgaard 11 ### ### ### ### ### ###
M 2 Mikael Svensson  (s) 15 20 ### ### 14 49 3
M 3 Rolf Eliasson        (s) 17 17 17 20 17 54 2
M 4 Egon Vig 12 12 ### ### ### ### ###
M 5 Daniel Søgaard 11 13 ### ### ### ### ###
M 6 Martin Nielsen 20 15 20 17 20 60 1
M 7 Brian Brohus 14 14 ### ### ### ### ###
M 8 Lars Bundgaard 13 ### ### ### ### ### ###
M 9 Johan Svensson  (s) ### ### 15 15 15 45 4
M 10 Kurt Sørensen ### ### 14 14 13 41 5
PROTOTYPE KLASSEN
Start NR. Førens navn. 1.AFD 2.AFD 3.AFD 4.AFD FINAL 3 BEDST PLADS
P 1 Mikael Larsson (s)UFK 20 17 17 17 17 54 3
P 2 Mats Skaped  (s)  UFK 17 20 15 15 20 57 1
P 3 Per Lorensen 14 ### ### ### ### ### ###
P 4 Tommy Henningsen 15 15 ### ### 14 44 4
P 5 Jan Sørensen 12 ### ### ### ### ### ###
P 6 Johnni Bisgaard 13 ### ### ### ### ### ###
P 7 Lasse Larsson    (s) ### ### 20 20 15 55 2
KORT - TUNG KLASSEN
Start NR. Førens navn. 1.AFD 2.AFD 3.AFD 4.AFD FINAL 3 BEDST PLADS
K 1 Hans Åge Brøndum 15 13 ### ### ### ### ###
K 2 Jari Jensen 14 ### ### ### ### ### ###
K 3 Michael Sørensen 12 14 ### ### ### ### ###
K 4 David Sjøberg 10 ### ### ### ### ### ###
K 5 Per Gravesen 17 17 ### ### ### ### ###
K 6 Eik Holmstrøm 20 20 20 20 20 60 1
K 7 Anders Miller 13 ### ### ### ### ### ###
K 8 Jeff Vind 11 11 ### ### ### ### ###
K 9 Jan Winther ### 15 ### 17 ### ### ###
K 10 Jørgen Dyrberg ### 12 ### ### ### ### ###
K 11 Thomas Andersen ### ### 17 13 ### ### ###
K 12 Michael Kurlink ### ### 15 14 ### ### ###
K 13 Thomas Larsen ### ### ### 15 ### ### ###
K 14 Torkild Busk Jensen ### ### ### ### 17 ### ###
K 15 Peter Nielsen ### ### ### ### 15 ### ###
LANG - TUNG KLASSEN
Start NR. Førens navn. 1.AFD 2.AFD 3.AFD 4.AFD FINAL 3 BEDST PLADS
L 1 Henrik Kristensen 20 13 17 17 ##### 54 #####
L 2 Charlotte Mouridsen ### 14 15 15 20 50 2
L 3 Johnni Bisgaard ### 12 ### ### ### ### ###
L 4 Gert Svendsen ### 17 ### ### ### ### ###
L 5 Morten Blom ### 15 ### ### ### ### ###
L 6 Lars Rasmussen ### 20 ### ### ### ### ###
L 7 Arno Zijtsel ### 12 ### ### ### ### ###
L 8 Adelbert Oschischnig ### ### 14 14 ### ### ###
L 9 Søren Hansen ### ### 20 20 17 57 1
Der har deltaget 62 biler i Toyota 4wd club Danmark´s Trial cup 2004.
10 biler har kørt alle 5 afdelinger 3 biler har kørt 4 afdelinger
9 biler har kørt 3 afdelinger 16 biler har kørt 2 afdelinger
24 biler har kun kørt 1 afdeling 1&2 afdeling i Thy deltog 47 biler
3&4 afdeling på Sjælland 25 biler       5 afdelind på Fyn 26 Biler
Jeg vil gerne på klubbens vegne sige tak til alle der har hjulpet til trial cuppen
Med Venlig Hilsen Formand.   Finn Nørlem  Jensen