VINDERE AF TOYOTA TRIAL CUP 2003.  POINT SKEMA 
ORIGINAL KLASSEN FINALE
Start NR. Førens navn. 1. AFD. 2. AFD. 3. AFD. 4. AFD. 5. AFD. 3.BEDSTE VINDER
O 1  Thomas Andersen 17 *** 20 20 *** *** ***
O 2 Karsten Svenningsen 13 13 *** *** *** *** ***
O 3 Karsten Krogh 15 15 *** *** 20 50 1
O 4 Per Graversen 20 17 *** *** *** *** ***
O 5 Lars Petersen 14 *** *** *** *** *** ***
O 6 Michael Nielsen 12 12 *** *** *** *** ***
O 7 Peter Frederiksen *** 20 *** *** *** *** ***
O 8 Christian Nielsen *** 14 *** *** *** *** ***
O 9 Martin Nielsen *** *** 17 *** *** *** ***
O 10 Martin Hansen *** *** 15 17 *** *** ***
O 11 Karsten Nagel *** *** *** *** 17 *** ***
STANDARD KLASSEN FINALE
Start NR. Førens navn. 1. AFD. 2. AFD. 3. AFD. 4. AFD. 5. AFD. 3.BEDSTE VINDER
S 1 Claus Karm 12 15 12 17 13 45 3
S 2 Albert Oschischnig 10 12 14 15 *** *** ***
S 3 Jon Mørk 11 14 10 14 15 43 4
S 4 Hans Åge Brøndum 13 17 15 20 17 54 2
S 5 Thomas frit Andersen 9 *** *** *** *** *** ***
S 6 Ulf Drakenheim   (s) 20 *** 17 10 20 57 1
S 7 Jonny Bisgaard 17 13 11 9 *** *** ***
S 8 Bent Dall 14 *** 20 8 *** *** ***
S 9 Thorkild Busk Jensen  15 20 *** 12 *** *** ***
S 10 Jacob Malskær *** 10 *** *** *** *** ***
S 11 ****** *** *** *** *** *** *** ***
S 12 Brian Sørensen *** 10 *** *** *** *** ***
S 13 Lars Fjord *** 10 *** *** *** *** ***
S 14 Martin Andersen *** 11 *** *** *** *** ***
S 15 Andreas Ebbesen *** *** 9 11 *** *** ***
S 16 Torsten Oschischnig *** *** *** *** *** *** ***
S 17 Søren Larsen *** *** 13 14 *** *** ***
S 18 Flemming Jørgensen *** *** *** *** 12 *** ***
S 19 Michael Lundgren *** *** *** *** 11 *** ***
S 20 Eik Holmstrøm *** *** *** *** 14 *** ***
MODIFICERET KLASSEN FINALE
Start NR. Førens navn. 1. AFD. 2. AFD. 3. AFD. 4. AFD. 5. AFD. 3.BEDSTE VINDER
M 1 Martin Nielsen 17 17 17 17 *** *** ***
M 2 Brian Brohus 15 15 15 15 *** *** ***
M 3 Mikael Svensson  (s) 20 20 20 20 20 60 1
M 4 Kaj Søgaard 11 11 *** *** *** *** ***
M 5 Thomas Larsen 10 13 *** 13 17 43 2
M 6 Per Loransen 13 *** *** *** *** *** ***
M 7 ******* *** *** *** *** *** *** ***
M 8 Lars Bundgaard 12 12 *** *** *** *** ***
M 9 Egon Vig  14 10 *** *** *** *** ***
M 10 Ulf Drakenheim   (s) *** 14 *** *** *** *** ***
M 11 Søren Pedersen *** *** 13 14 *** *** ***
M 12 Frits Søgaard *** *** 14 *** *** *** ***
PROTOTYPE KLASSEN FINALE
Start NR. Førens navn. 1. AFD. 2. AFD. 3. AFD. 4. AFD. 5. AFD. 3.BEDSTE VINDER
P 1 Rudi Jensen 20 20 *** *** 15 55 1
P 2 Åge Poulsen 15 15 15 *** *** *** ***
P 3 Tommy Henningsen 17 17 20 20 *** *** ***
P 4 Gert Petersen 14 *** *** *** *** *** ***
P 5 Lars Lasson   (s) *** *** 17 17 17 51 2
P 6 Per Lorentsen *** *** *** 15 *** *** ***
P 7 Mats Skaped   (s) *** *** *** *** 20 *** ***
P 8 Rene Willumsen *** *** *** *** 13 *** ***
P 9 Morten Nielsen *** *** *** *** 14 *** ***
TUNG KLASSEN FINALE
Start NR. Førens navn. 1. AFD. 2. AFD. 3. AFD. 4. AFD. 5. AFD. 3.BEDSTE VINDER
T 1 Gert Svendsen 17 15 13 14 *** *** ***
T 2 Peter Brandt 10 *** *** *** *** *** ***
T 3 Finn Nørlem Jensen 20 20 *** *** *** *** ***
T 4 Michael Rasmussen 14 14 12 12 13 41 4
T 5 Keld Svendsen 12 *** *** *** *** *** ***
T 6 Rasmus Kaspersen 13 13 14 13 *** *** ***
T 7 Max Hansen 15 17 20 20 20 60 1
T 8 Ken Andersen 11 *** *** *** *** *** ***
T 9 Eg Westergren *** *** 15 17 15 47 3
T 10 Teddy Petersen *** *** 11 11 *** *** ***
T 11 René Jensen *** *** 17 15 17 49 2
T 12 Morten Jensen *** *** 10 10 *** *** ***
T 13 Christen Wilsby   (s) *** *** *** *** 14 *** ***
T 14 Robert Engelund *** *** *** *** 11 *** ***
T 15 Rene Sørensen *** *** *** *** 12 *** ***